Внутрішні органи вже сформовані повністю, і кожний орган та система досягли стадії здатності забезпечити дитину усім, що потрібно, щоб вижити після народження. Це стосується усіх метаболічних процесів, задачею яких є розщеплення їжі, яку вони отримують, щоб організм міг її засвоїти.
На величезне запитання, як виглядає дитина, відповідь буде відсутня, допоки вона не народиться, але усі новонароджені мають одну спільну рису - усі вони схожі на тата. Ця схожість зумовлена природнім процесом, який допоможе появі емоційних зв’язків у Вашого партнера з дитиною, та спонукатиме його піклуватись про маленьке диво якомога краще. Мине кілька тижнів та місяців, допоки у дитини сформується власна зовнішність, в якій поєднаються риси обох батьків. Отже, протягом початку свого життя дитина інколи виглядатиме більше схожою на матір, а інколи – на батька.
Очі дитини не набудуть фінального забарвлення до 12-18 місяців. Це зумовлене тим, що пігмент поки що лише утворюється, отже очі дитини на цьому етапі є мінливими – зеленими, згодом – блакитними або сірими.
Нерегулярні скорочення матки, які Ви можете помічати, штовхають дитину все нижче і нижче донизу в ділянку малого тазу.
З наближенням завершення вагітності кількість амніотичної рідини в матці зменшується, зрештою вона залишить Ваш організм разом з дитиною під час пологів.